Original part from the manufacturer VW/Audi/Skoda/Seat
776,56 €VAT incl.
In stock
14 days right of return
Sold by Autohaus Schmidt GmbH - Shipping from Germany
Product description
Original Sitzbezug (8XA881406DDSM) from the category "Polsterbezüge". Order quickly and simply from the brand Volkswagen/Audi/Skoda/Seat. Shipping from Germany.
| Manufacturer's designation | Sitzbezug |
| Manufacturer | VW/Audi/Skoda/Seat (VAG) |
| Category | Polsterbezüge |
| Weight | 1,314 kg |
| Length | 0,600 m |
| Width | 0,540 m |
| Height | 0,140 m |
| Price date | 01.01.2026 |
| SKU | 8XA881406DDSM |
There are no reviews for this product at the moment.
Similar products
Our Best Sellers
Did you know? We also offer professional repair manuals for (pdf) download.
Nr. 528: Der Erdgasantrieb im Golf/Golf Variant TGI BlueMotion
Automatisiertes Schaltgetriebe Shiftmatic 0B8
For CRAFTER (2006 - 2007) / LT 2006> (2006 - 2007)
4-Zylinder-Dieselmotor (1,9 l-Motor) 028.B / ADE / ADG
For Industriemotoren - Industrial Engines ()
Shipping merchant
Autohaus Schmidt GmbH /
Logistics centre Lehrte
Shipping from Germany, Salzwedel
14 Days Right of return
Clonck: The original parts shop - also as app!
With Clonck you can order the right original spare parts in no time.