Original part from the manufacturer VW/Audi/Skoda/Seat
270,10 €VAT incl.
In stock
14 days right of return
Sold by Autohaus Schmidt GmbH - Shipping from Germany
Product description
Original Saeule B (8J7809219B) from the category "Unterholme/Säulen". Order quickly and simply from the brand Volkswagen/Audi/Skoda/Seat. Shipping from Germany.
| Manufacturer's designation | Saeule B |
| Manufacturer | VW/Audi/Skoda/Seat (VAG) |
| Category | Unterholme/Säulen |
| Weight | 6,139 kg |
| Length | 1,630 m |
| Width | 0,760 m |
| Height | 0,200 m |
| Price date | 01.01.2026 |
| SKU | 8J7809219B |
There are no reviews for this product at the moment.
Similar products
Our Best Sellers
Did you know? We also offer professional repair manuals for (pdf) download.
Nr. 528: Der Erdgasantrieb im Golf/Golf Variant TGI BlueMotion
Motronic Einspritz- und Zündanlage (6-Zyl. Motor)
For Golf / Golf Variant / Vento (1992 - 1999)
4-Zyl. Common Rail (1,6- und 2,0 l, 4V, Turbolader, EA 288)
For Golf VII (2013) / Golf Variant (2014) / Golf Sportsvan (2014 >) / Touran (2016 > ) / Golf VII (2017) / Golf (2017) / Golf Sportsvan (2018 >)
Shipping merchant
Autohaus Schmidt GmbH /
Logistics centre Lehrte
Shipping from Germany, Salzwedel
14 Days Right of return
Clonck: The original parts shop - also as app!
With Clonck you can order the right original spare parts in no time.