Original part from the manufacturer VW/Audi/Skoda/Seat
673,47 €VAT incl.
In stock
14 days right of return
Sold by Autohaus Schmidt GmbH - Shipping from Germany
Product description
Original Verkleid. (7H1867036SNA2) from the category "sonstige Verkleidungen". Order quickly and simply from the brand Volkswagen/Audi/Skoda/Seat. Shipping from Germany.
| Manufacturer's designation | Verkleid. |
| Manufacturer | VW/Audi/Skoda/Seat (VAG) |
| Category | sonstige Verkleidungen |
| Weight | 5,856 kg |
| Length | 1,360 m |
| Width | 0,740 m |
| Height | 0,190 m |
| Price date | 01.01.2026 |
| SKU | 7H1867036SNA2 |
There are no reviews for this product at the moment.
Similar products
Our Best Sellers
Did you know? We also offer professional repair manuals for (pdf) download.
Nr. 534: Der 1,4 l-3-Zylinder-TDI-Motor der Dieselmotoren-Baureihe EA288
4-Zyl. Einspritzmotor
For New Beetle Cabrio (2003 - 2010) / New Beetle / New Beetle (USA) (1998 - 2007) / New Beetle (Europe) (1999 - 2002)
Nr. 526: Die Dieselmotoren-Baureihe EA288 mit Abgasnorm EU6
Shipping merchant
Autohaus Schmidt GmbH /
Logistics centre Lehrte
Shipping from Germany, Salzwedel
14 Days Right of return
Clonck: The original parts shop - also as app!
With Clonck you can order the right original spare parts in no time.