Original part from the manufacturer VW/Audi/Skoda/Seat
822,14 €VAT incl.
In stock
14 days right of return
Sold by Autohaus Schmidt GmbH - Shipping from Germany
Product description
Original Alufelge (5GM601025AMAX1) from the category "Scheibenräder (Alu)". Order quickly and simply from the brand Volkswagen/Audi/Skoda/Seat. Shipping from Germany.
| Manufacturer's designation | Alufelge |
| Manufacturer | VW/Audi/Skoda/Seat (VAG) |
| Category | Scheibenräder (Alu) |
| Weight | 12,397 kg |
| Length | 0,448 m |
| Width | 0,448 m |
| Height | 0,225 m |
| Price date | 01.01.2026 |
| SKU | 5GM601025AMAX1 |
There are no reviews for this product at the moment.
Similar products
Our Best Sellers
Did you know? We also offer professional repair manuals for (pdf) download.
Kardanwelle und Achsantrieb hinten
For Passat / Passat Variant (2005 - 2008) / Golf (2004 - 2007) / Tiguan (2008) / Passat CC (2009) / Golf (2009) / Sharan (2011)
Karosserie-Montagearbeiten California
For California / Multivan / Transporter / Transporter/Kombi LR (2003 - 2007) / Transporter (2010)
Ratgeber Räder, Reifen
For Touran (2016 > )
Shipping merchant
Autohaus Schmidt GmbH /
Logistics centre Lehrte
Shipping from Germany, Salzwedel
14 Days Right of return
Clonck: The original parts shop - also as app!
With Clonck you can order the right original spare parts in no time.