Original part from the manufacturer VW/Audi/Skoda/Seat
385,63 €VAT incl.
In stock
14 days right of return
Sold by Autohaus Schmidt GmbH - Shipping from Germany
Product description
Original Verkleid. (10C867009FXFM) from the category "Türverkleidungen vorn/hinten". Order quickly and simply from the brand Volkswagen/Audi/Skoda/Seat. Shipping from Germany.
| Manufacturer's designation | Verkleid. |
| Manufacturer | VW/Audi/Skoda/Seat (VAG) |
| Category | Türverkleidungen vorn/hinten |
| Weight | 1,029 kg |
| Length | 0,915 m |
| Width | 0,620 m |
| Height | 0,100 m |
| Price date | 01.01.2026 |
| SKU | 10C867009FXFM |
There are no reviews for this product at the moment.
Similar products
Our Best Sellers
Did you know? We also offer professional repair manuals for (pdf) download.
Motronic Einspritz- und Zündanlage (6-Zyl. Motor)
For Golf / Golf Variant / Vento (1992 - 1999)
Heizung, Klimaanlage
For Caddy (2004 - 2010) / Caddy KA / Caddy Maxi (2011)
4-Zylinder-Dieselmotor (1,9 l-Motor) 028.B / ADE / ADG
For Industriemotoren - Industrial Engines ()
Shipping merchant
Autohaus Schmidt GmbH /
Logistics centre Lehrte
Shipping from Germany, Salzwedel
14 Days Right of return
Clonck: The original parts shop - also as app!
With Clonck you can order the right original spare parts in no time.