Original part from the manufacturer VW/Audi/Skoda/Seat
947,14 €VAT incl.
In stock
14 days right of return
Sold by Autohaus Schmidt GmbH - Shipping from Germany
Product description
Original Rep.Satz (0D3598181A) from the category "Fahrwerke Sätze". Order quickly and simply from the brand Volkswagen/Audi/Skoda/Seat. Shipping from Germany.
| Manufacturer's designation | Rep.Satz |
| Manufacturer | VW/Audi/Skoda/Seat (VAG) |
| Category | Fahrwerke Sätze |
| Weight | 2,516 kg |
| Length | 0,250 m |
| Width | 0,145 m |
| Height | 0,074 m |
| Price date | 01.01.2026 |
| SKU | 0D3598181A |
There are no reviews for this product at the moment.
Similar products
Our Best Sellers
Did you know? We also offer professional repair manuals for (pdf) download.
5 Gang-Schaltgetriebe 02G Allradantrieb
For Transporter Caravelle / Transporter Doppelkab / Transporter Kasten / Transporter Kombi/Cam / Transporter Pritsche (1991 - 1996)
4-Zyl.-Dieselmotor (1,5- und 1,6 l-Motor) 068.2 / 068.5 / 068.A / ADK
For Industriemotoren - Industrial Engines ()
Heizung, Klimaanlage
For New Beetle Cabrio (2003 - 2010) / New Beetle / New Beetle (USA) (1998 - 2007) / New Beetle (Europe) (1999 - 2002)
Shipping merchant
Autohaus Schmidt GmbH /
Logistics centre Lehrte
Shipping from Germany, Salzwedel
14 Days Right of return
Clonck: The original parts shop - also as app!
With Clonck you can order the right original spare parts in no time.