Original part from the manufacturer VW/Audi/Skoda/Seat
291,85 €VAT incl.
In stock
14 days right of return
Sold by Autohaus Schmidt GmbH - Shipping from Germany
Product description
Original Schaltrad (0C6311129). Order quickly and simply from the brand Volkswagen/Audi/Skoda/Seat. Shipping from Germany.
| Manufacturer's designation | Schaltrad |
| Manufacturer | VW/Audi/Skoda/Seat (VAG) |
| Weight | 1,028 kg |
| Length | 0,096 m |
| Width | 0,096 m |
| Height | 0,037 m |
| Price date | 01.01.2026 |
| SKU | 0C6311129 |
There are no reviews for this product at the moment.
Similar products
Our Best Sellers
Did you know? We also offer professional repair manuals for (pdf) download.
5 Gang-Schaltgetriebe 02G Allradantrieb
For Transporter Caravelle / Transporter Doppelkab / Transporter Kasten / Transporter Kombi/Cam / Transporter Pritsche (1991 - 1996)
Heizung, Klimaanlage
For Beetle (NBL) Limousine (2012) / Beetle (NBC) Cabrio (2012)
4-Zyl.-Dieselmotor (1,5- und 1,6 l-Motor) 068.2 / 068.5 / 068.A / ADK
For Industriemotoren - Industrial Engines ()
Shipping merchant
Autohaus Schmidt GmbH /
Logistics centre Lehrte
Shipping from Germany, Salzwedel
14 Days Right of return
Clonck: The original parts shop - also as app!
With Clonck you can order the right original spare parts in no time.