Original part from the manufacturer VW/Audi/Skoda/Seat
755,86 €VAT incl.
In stock
14 days right of return
Sold by Autohaus Schmidt GmbH - Shipping from Germany
Product description
Original Abgasrohr (057253358J) from the category "Abgasrohre". Order quickly and simply from the brand Volkswagen/Audi/Skoda/Seat. Shipping from Germany.
| Manufacturer's designation | Abgasrohr |
| Manufacturer | VW/Audi/Skoda/Seat (VAG) |
| Category | Abgasrohre |
| Weight | 1,540 kg |
| Length | 0,636 m |
| Width | 0,458 m |
| Height | 0,462 m |
| Price date | 01.01.2026 |
| SKU | 057253358J |
There are no reviews for this product at the moment.
Similar products
Our Best Sellers
Did you know? We also offer professional repair manuals for (pdf) download.
7 Gang-Doppelkupplungsgetriebe 0GC Volkswagen R GmbH
For Golf VII (2017) / Golf (2017)
1AV Einspritz- und Zündanlage
For Golf / Golf Variant / Vento (1992 - 1999)
Verteilergetriebe und Achsantriebe
For Amarok (2011) / Amarok (2013) / Amarok (2017 >) / Amarok (2017)
Shipping merchant
Autohaus Schmidt GmbH /
Logistics centre Lehrte
Shipping from Germany, Salzwedel
14 Days Right of return
Clonck: The original parts shop - also as app!
With Clonck you can order the right original spare parts in no time.