Original part from the manufacturer VW/Audi/Skoda/Seat
25,60 €VAT incl.
In stock
14 days right of return
Sold by Autohaus Schmidt GmbH - Shipping from Germany
Product description
Original Stopfen (030103037E) from the category "Motoren Einzelteile". Order quickly and simply from the brand Volkswagen/Audi/Skoda/Seat. Shipping from Germany.
| Manufacturer's designation | Stopfen |
| Manufacturer | VW/Audi/Skoda/Seat (VAG) |
| Category | Motoren Einzelteile |
| Weight | 0,021 kg |
| Length | 0,053 m |
| Width | 0,048 m |
| Height | 0,018 m |
| Price date | 01.01.2026 |
| SKU | 030103037E |
There are no reviews for this product at the moment.
Similar products
Our Best Sellers
Did you know? We also offer professional repair manuals for (pdf) download.
4-Zylinder-Dieselmotor, Mechanik CS,JX,KY
For Typ 2 / Typ 2 7-9-Sitzer / Typ 2 Doppelkabine / Typ 2 Pritsche (1968 - 2007) / MICROBUS / Typ 2 Bus/Caravelle / Typ 2 Kasten / Typ 2 Kombi/... / VAN (1980 - 1999)
Motronic Einspritz- und Zündanlage (6-Zyl. Motor)
For Golf / Golf Variant / Vento (1992 - 1999)
Heizung, Klimaanlage
For Beetle (NBL) Limousine (2012) / Beetle (NBC) Cabrio (2012)
Shipping merchant
Autohaus Schmidt GmbH /
Logistics centre Lehrte
Shipping from Germany, Salzwedel
14 Days Right of return
Clonck: The original parts shop - also as app!
With Clonck you can order the right original spare parts in no time.