Original part from the manufacturer VW/Audi/Skoda/Seat
447,69 €VAT incl.
In stock
14 days right of return
Sold by Autohaus Schmidt GmbH - Shipping from Germany
Product description
Original Gewicht (09E301307F) from the category "Getriebe Einzelteile". Order quickly and simply from the brand Volkswagen/Audi/Skoda/Seat. Shipping from Germany.
| Manufacturer's designation | Gewicht |
| Manufacturer | VW/Audi/Skoda/Seat (VAG) |
| Category | Getriebe Einzelteile |
| Weight | 1,521 kg |
| Length | 0,160 m |
| Width | 0,140 m |
| Height | 0,070 m |
| Price date | 01.05.2025 |
| SKU | 09E301307F |
There are no reviews for this product at the moment.
Similar products
Our Best Sellers
Did you know? We also offer professional repair manuals for (pdf) download.
Motronic Einspritz- und Zündanlage (6-Zyl. Motor)
For Golf / Golf Variant / Vento (1992 - 1999)
Karosserie-Montagearbeiten Außen
For New Beetle Cabrio (2003 - 2010) / New Beetle / New Beetle (USA) (1998 - 2007) / New Beetle (Europe) (1999 - 2002)
Ratgeber Räder, Reifen
For Touran (2016 > )
Shipping merchant
Autohaus Schmidt GmbH /
Logistics centre Lehrte
Shipping from Germany, Salzwedel
14 Days Right of return
Clonck: The original parts shop - also as app!
With Clonck you can order the right original spare parts in no time.